Przejdź do treści

Prestiżowy program Executive MBA na Uniwersytecie w Białymstoku

UwB
UwB

Za kilka tygodni na Uniwersytecie w Białymstoku, będącym partnerem strategicznym Klastra Obróbki Metali, rozpocznie się realizacja programu Executive Master of Business Administration. Uczelnia organizuje go wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów (GFKM). Ze strony UwB program będzie wdrażany przez nowo tworzony Instytut Zarządzania UwB.

Umowa o współorganizacji programu pomiędzy Uniwersytetem w Białymstoku a Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów została podpisana 18 września 2019 roku (środa) o godzinie 12.00 w siedzibie Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB (ul. Warszawska 63 w Białymstoku, sala nr 201).

Z ramienia uczelni podpisał ją rektor prof. Robert Ciborowski. Fundację reprezentował członek jej zarządu Lucjan Śledź.

Tuż po ceremonii podpisania umowy organizatorzy zaprosili na wykład otwarty pt. „Zaawansowane metody oceny ryzyka związanego z realizacją projektu inwestycyjnego”. Wygłosił go Lucjan Śledź, ekspert-praktyk w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego oraz oceny finansowej projektów inwestycyjnych, jeden z prowadzących zajęcia w ramach uruchamianego programu Executive MBA.

Executive MBA to prestiżowy, interdyscyplinarny program przeznaczony dla właścicieli firm i kadry menedżerskiej. Obejmuje 4 semestry zajęć.  Jego uczestnicy będą mogli zdobyć i pogłębić kompetencje w zakresie zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, takich jak kierowanie zespołem, wystąpienia publiczne czy negocjacje biznesowe.

GFKM posiada międzynarodową akredytację CEEMAN IQA. Program Executive MBA GFKM należy do Klasy Mistrzowskiej ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Instytucją walidującą program jest Porto Business School (PBS), która jest częścią Uniwersytetu Porto, największej instytucji edukacyjnej i badawczej w Portugalii.

Rekrutacja do Executive MBA w Białymstoku potrwa do 30 września 2019 r. Rozpoczęcie zajęć planowane jest w ostatni weekend października.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej GFKM pod adresem https://gfkm.pl/mba/mba-bialystok/