Przejdź do treści

Sebastian Rynkiewicz

Prezes Zarządu

s.rynkiewicz@metalklaster.pl
+ 48 501 432 426
Janusz Poulakowski

Dyrektor Operacyjny

j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607
Renata Martyniuk
Sekretarz Biura
r.martyniuk@metalklaster.pl
+48 790 110 004
Justyna Suchocka
Pełnomocnik ds. Finansów i Kontrolingu
j.suchocka@metalklaster.pl
+48 574 900 141

Dział Projektów Komercyjnych

Anna Rynkiewicz
Kierownik Działu
a.rynkiewicz@metalklaster.pl
+48 505 042 909
Agnieszka Piekarska
Specjalista ds. Projektów
a.piekarska@metalklaster.pl
+48 790 110 041
Agnieszka Mosiejewska
Specjalista ds. Projektów
a.mosiejewska@metalklaster.pl
+48 790 110 024
Katarzyna Rębacz
Konsultant ds. Relacji Biznesowych
k.rebacz@metalklaster.pl
+48 697 070 559
Tomasz Kuczyński
Konsultant ds. Relacji Biznesowych
t.kuczynski@metalklaster.pl
+48 790 110 072

Dział Projektów Rozwojowych

Janusz Poulakowski
Kierownik Działu
j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607
Edyta Stankiewicz-Pietrow
Specjalista ds. Projektów
e.stankiewicz@metalklaster.pl
+48 690 014 508
Karolina Mariańska-Bruj
Specjalista ds. Projektów
k.marianska@metalklaster.pl
+48 790 110 022
Maciej Tomaszewski
Specjalista ds. Projektów
m.tomaszewski@metalklaster.pl
+48 697 544 233

Dział Marketingu i Promocji

Martyna Przedlacka
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
m.przedlacka@metalklaster.pl
+48 790 110 077
Piotr Walczak
Specjalista ds. Komunikacji
p.walczak@metalklaster.pl
+48 570 200 321

Dział HR

Elwira Rusiłowicz-Lipińska
Kierownik Działu
e.rusilowicz@metalklaster.pl
+48 609 307 130