Przejdź do treści

Prezes Zarządu Klastra Obróbki Metali

Sebastian Rynkiewicz
s.rynkiewicz@metalklaster.pl
+ 48 501 432 426

Sekretariat i sprawy członkowskie

Renata Martyniuk
r.martyniuk@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Internacjonalizacja, projekty rozwojowe i międzynarodowe

Janusz Poulakowski
j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607

Szkolenia i projekty HR

+48 85 722 24 56

Realizacja i rozliczenia projektów, kontraktacja usług

Karolina Mariańska – Bruj
k.marianska@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Rozliczenia projektów pomocowych


Anna Rynkiewicz
a.rynkiewicz@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Zamówienia publiczne, realizacja projektów pomocowych

Maciej Tomaszewski
m.tomaszewski@metalklaster.pl
Edyta Stankiewicz
e.stankiewicz@metalklaster.pl

Manager ds. rozwoju

Katarzyna Rębacz
k.rebacz@metalklaster.pl

Asystent ds. rozliczeń

Agnieszka Mosiejewska
a.mosiejewska@metalklaster.pl

Konsultant ds. projektów i promocji

Agnieszka Piekarska
a.piekarska@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56 w. 1

Szkolenia i projekty HR

Elwira Rusiłowicz
e.rusilowicz@metalklaster.pl

Ekspert ds. projektów

Łukasz Dragun
l.dragun@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Komunikacja i public relations

Piotr Walczak
p.walczak@metalklaster.pl
+48 570 200 321