Przejdź do treści

Misja gospodarcza na Hannover Messe 2018

Misja gospodarcza na Hannover Messe 2018

Klaster Obróbki Metali weźmie udział w misji gospodarczej do Niemiec. Zaplanowane są spotkania kooperacyjne B2B (23-25 kwietnia), odbywające się w trakcie największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2018. Dzięki zawartemu z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego - ośrodkiem Enterprise Europe Network porozumieniu, uczestnicy będą mieli zapewniony bezpłatny transport z Białegostoku do Niemiec. Otrzymają również wejściówki na zwiedzanie targów, planowana jest także wizyta studyjna w niemieckich przedsiębiorstwach branży przemysłowej.

W misji mogą uczestniczyć członkowie Klastra Obróbki Metali z województwa podlaskiego. Warunkiem wyjazdu jest aktywne uczestnictwo we wszystkich elementach programu misji, zwłaszcza w spotkaniach kooperacyjnych organizowanych w ramach targów Hannover Messe 2018. Udział w nich jest bezpłatny dla podlaskich firm, które dokonają rejestracji przed 15 lutego.

Rejestracja na misję gospodarczą odbywa się poprzez bezpośredni kontakt z przedstawicielem KOM. Po akceptacji uczestnika należy dokonać rejestracji na spotkania kooperacyjne. Zarówno rejestracja na spotkania kooperacyjne, jak i umawianie spotkań, odbywają się poprzez specjalnie przygotowaną platformę internetową.

Załącznik Rozmiar
Misja gospodarcza PFRR i KOM 335.09 KB