Przejdź do treści

Prezes Zarządu Klastra Obróbki Metali

Sebastian Rynkiewicz
s.rynkiewicz@metalklaster.pl
+ 48 501 432 426

Sekretariat i sprawy członkowskie

Renata Martyniuk
r.martyniuk@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Internacjonalizacja, projekty rozwojowe i międzynarodowe

Janusz Poulakowski
j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607

Szkolenia i projekty HR

Urszula Wdziękońska
u.wdziekonska@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Realizacja i rozliczenia projektów, kontraktacja usług

Anna Filim
a.filim@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Rozliczenia projektów pomocowych

Anna Rynkiewicz
a.rynkiewicz@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Zamówienia publiczne, realizacja projektów pomocowych

Maciej Tomaszewski
m.tomaszewski@metalklaster.pl

Fundusze pomocowe

Łukasz Dragun
l.dragun@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Komunikacja i public relations

Joanna Pilcicka
j.pilcicka@metalklaster.pl
+48 85 722 24 56

Piotr Walczak
p.walczak15@gmail.com
+48 509 916 028