Przejdź do treści

Zaufanie, Współpraca, Klastry - spotkanie innowatorów

Spotkanie online
Fot. pixabay.com

24 listopada PARP organizuje spotkanie online w ramach inicjatywy PARP Connect & Scale up - poświęcone w całości otwartym innowacjom, podczas którego liderzy innowacji podzielą się doświadczeniem i dobrymi praktykami. Start o godz. 9.50. W gronie prelegentów wystąpią również przedstawiciele naszego klastra oraz firm członkowskich. Temat przewodni to "Zaufanie, Współpraca, Klastry".

Będzie to konferencja o tym, w jaki sposób dobrze zorganizowana w ramach klastrów współpraca oparta o zaufanie pomiędzy przedsiębiorstwami, jednostkami naukowymi, wynalazcami, instytucjami otoczenia biznesu stwarza wymierne szanse do wymiany wiedzy i doświadczeń, inspirowania się, podejmowania nowych ambitnych projektów, tworzenia innowacji, wprowadzania na rynek wspólnych produktów i usług, rozwoju przedsiębiorstw, tworzenia większej wartości, transformowania gospodarki, rozwoju kadr, sprawnego radzenia sobie z trudnościami,  a tym samym dla podmiotów współpracujących ze sobą staje się trampoliną do ich ekspansji na arenie krajowej i międzynarodowej.

CASU

Wśród prelegentów będą z przedstawiciele Klastra Obróbki Metali, Klastra Chemicznego „Zielona Chemia” oraz Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i praktykami.

CASU

Ponadto, po godzinie 11.50 będzie możliwość porozmawiania nie tylko z zaproszonymi gośćmi w ramach zaaranżowanych wirtualnych przestrzeni, ale i z ekspertami PARP na tematy:
- 2.3.3 POIR Internacjonalizacja Krajowych Klastrów Kluczowych (rozliczenia i etap realizacji)
- 2.3.7 POIR Rozwój potencjału koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych

Zachęcamy do udziału. Szczegóły i rejestracja: https://hopin.com/events/klastry