Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków Klastra oraz Specjalistyczną Konferencję Branżową

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków Klastra oraz Specjalistyczną Konferencję Branżową

7 grudnia 2023 r. odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klastra Przemysłowego Evoluma oraz Specjalistyczna Konferencja Branżowa. Wydarzenie to jest organizowane przez Klaster Przemysłowy Evoluma, który od ponad 15 lat działa na rzecz rozwoju branży przemysłowej, łącząc administrację, naukowców i przedsiębiorców.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Członków oraz Partnerów Klastra na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 7 grudnia 2023 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 na terenie Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45c w Białymstoku.

 

Konferencja skupia się na tematach związanych z transformacją cyfrową oraz innowacjami w nowych fabrykach. W ramach wydarzenia "EVOLUMA One" promowane są szkolenia, technologie, automatyka i roboty w firmach produkcyjnych. Konferencja obejmuje także tematy związane z finansowaniem inwestycji i podnoszeniem kompetencji przy wykorzystaniu Funduszy Unijnych.

 

Podczas wydarzenia odbędzie się wystawa, na której instytucje i firmy partnerskie będą mogły zaprezentować swoje rozwiązania oraz technologie wspierające produkcję. Zachęcamy firmy chcące promować swoje produkty i usługi do zgłoszeń pod adresem mailowym: m.kaminska@evoluma.pl.

 

W ramach "Strefy Pracy" będą dostępne stanowiska dedykowane studentom, umożliwiające zapoznanie się z ofertami pracy regionalnych przedsiębiorstw. Partnerzy Hackatonu będą mieli możliwość promocji swoich firm wśród uczniów i studentów.

 

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników, w tym przedsiębiorców z branży metalowej, drzewnej, maszynowej, kierowników i menadżerów firm produkcyjnych, kierowników produkcji, planistów, inżynierów utrzymania ruchu, nauczycieli szkół technicznych, nauczycieli akademickich, pracowników administracji związanych z dotacjami na rozwój przedsiębiorstw, uczniów oraz studentów.

 

Event jest bezpłatny dla Członków oraz Partnerów Klastra. Koszt udziału w konferencji dla pozostałych zainteresowanych osób to 49 złotych netto.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o dokonanie zapisów najpóźniej do 24 listopada 2023 roku. Potwierdzenie obecności można przesłać na adres mail: s.krol@evoluma.pl lub pod numerem telefonu 790 110 004.

Uroczystość ta jest doskonałą okazją do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i rozpoczęcia współpracy z firmami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

 

Chcesz poznać szczegóły? Sprawdź à PROGRAM WYDARZENIA