Przejdź do treści

Z wizytą w firmie Lean Systems Sp. z o.o.

Lean Systems
RM KOM

Klaster Obróbki Metali kontynuuje wizyty u klastrowiczów.

 

Przedstawiciele KOM odwiedzili firmę Lean Systems Sp. z o.o., która pokazała jak można zorganizować pracę na produkcji.

Firma obecnie specjalizuje się w obróbce odlewów z aluminium na obrabiarkach CNC przy zastosowaniu specjalistycznego oprzyrządowania. Jest niedużym przedsiębiorstwem i pozytywnie zaskoczyło nas zorganizowanie pracy związanej z planowaniem produkcji oraz dokumentacją technologiczną, poprzez używanie do tego programu Prodio zostały wyeliminowane dokumenty produkcyjne w formie papierowej. Firma będzie się rozwijać w kierunku obróbki odlewów i zaprasza do współpracy.

Drugi profil działalności Lean Systems to usprawnienia związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

 

 - Każde wdrożenie poprzedzone jest wstępnym audytem, dzięki czemu udaje się odnaleźć newralgiczne punkty, od których należy zacząć poprawę.

Nasi konsultanci stosują znane rozwiązania, jednak dostosowują je do specyficznych warunków panujących w przedsiębiorstwie. Każde narzędzie wdrażane jest kompleksowo, poprzez zastosowanie usprawnień organizacyjnych, a także technicznych. Wiedza naszych konsultantów – inżynierów – pomaga w projektowaniu rozwiązań technicznych, tak aby wprowadzana zmiana obejmowała wszystkie części przedsiębiorstwa.

Lean Systems zajmuje się także projektowaniem i wykonywaniem rozwiązań technicznych oraz maszyn i urządzeń. Każdy projekt wykonywany jest pod wymagania klienta, a zaprojektowane rozwiązanie jest zoptymalizowane pod względem kosztów wytworzenia i jakości. – Lean System sp. Z o.o.

 

Tematyką spotkania było omówienie bieżących działań zawiązanych ze zbliżającymi się targami WIW, platformą VR KOM EXPO oraz współpracą z działem kooperacji.

Dziękujemy za możliwość zapoznania się z rozwiązaniami na warsztacie oraz ciepłe przyjęcie!

 

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.leansystems.pl