Przejdź do treści

Z wizytą w firmie Koja

Koja

W ramach odwiedzin obecnych i przyszłych klastrowiczów, tym razem gościliśmy w firmie Koja, mającej siedzibę w Stawiskach, która obecnie jest w trakcie rozmów i rozważa przystąpienie do KOM. W spotkaniu uczestniczyły Justyna Rzepka, Renata Martyniuk i Karolina Marjańska-Bruj.

Przedsiębiorstwo Koja posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kabin do ciągników oraz maszyn rolniczych. Specjalizuje się również w usługach kooperacji. Posiada zróżnicowany park maszynowy, w którego skład wchodzi m.in. warsztat obróbki metali, maszyny do cięcia laserowego 2D i 3D, łukiem plazmowym oraz gazami, profesjonalna spawalnia wyposażona w 25 stanowisk oraz wydział tworzyw sztucznych.

Na miejscu zapoznaliśmy się z kompleksową produkcją kabin. Wyroby powstają począwszy od wykonania projektu aż po końcowy etap, jakim są testy przeprowadzane w instytutach.

Wykwalifikowana kadra oraz rozbudowany park maszynowy gwarantują wysoką jakość ich produktów. Firma stawia na rozwój i dlatego jest w trakcie rozmów o przystąpienie do Klastra Obróbki Metali.

Dziękujemy, że mogliśmy się zapoznać z warsztatem produkcyjnym, była to bardzo inspirująca wizyta.

Więcej o firmie: koja.com.pl