Przejdź do treści

Wizyta w AERO-TECH

Wizyta KOM w firmie AERO-TECH
JR KOM

Przedstawiciele biura Klastra odwiedzili firmę członkowską PPHU AERO-TECH Rafał Piesiecki, zlokalizowaną w Dobrzyniewie Dużym. Wizyta studyjna związana była między innymi z nową inwestycją firmy, która zakupiła Laser firmy KIMLA.

 

Przedsiębiorstwo AERO-TECH specjalizuje się w świadczeniu usług projektowych, wykonawczych oraz usług cięcia blach, obróbki skrawaniem, pracach ślusarskich i spawaniu. Drugim profilem działalności firmy jest produkcja i montaż platform pionowych Aero do montażu wewnętrznego jak i zewnętrznego przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową obsługą zleceń do indywidualnego projektu, przez wykonanie i serwis, a nawet przeszkolenie użytkowników platform dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Podczas wizyty studyjnej omówione zostały bieżące działania zawiązane z platformą VR KOM EXPO, projektami i kooperacją oraz współpracą firm KOM ze szkolnictwem w regionie.

 

Dziękujemy za możliwość wizyty w firmie oraz zainteresowanie projektem podnoszenia kwalifikacji pracowników jak i kształcenia młodych kadr. 

 

Więcej informacji o firmie AERO-TECH na stronie www.aero-tech.com.pl