Przejdź do treści

Wizyta studyjna w Narzędziowni Charytanowicz

Narzędziownia Charytanowicz
Narzędziownia Charytanowicz

Wizyty studyjne, które organizujemy przez cały rok to spotkania pracowników biura KOM z firmami członkowskimi. Spotkania mają na celu poznanie potrzeb odwiedzanych firm, dostosowanie do nich oferowanych przez biuro KOM usług oraz zapoznanie pracowników biura KOM z parkiem maszynowym firm, dzięki czemu dobieranie zapytań ofertowych jest bardziej efektywne.

W okresie wakacyjnym odwiedziliśmy wiele firm, a jedną z wizyt studyjnych z tego czasu było spotkanie z firmą Narzędziownia Charytanowicz, której właścicielem jest Andrzej Charytanowicz. Przedstawiciele biura KOM podczas spotkania zapoznali się z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz parkiem maszynowym.

Narzędziownia wykonuje szereg usług związanych z dostarczeniem rozwiązań odnośnie oprzyrządowania produkcyjnego. Zapoznaliśmy się z parkiem maszynowym firmy oraz procesami technologicznymi w przedsiębiorstwie. Firma jest jak najbardziej otwarta na kooperacje z członkami Klastra, chętnie przyjmie zapytania ofertowe dotyczące oprzyrządowania oraz automatyzacji produkcji. Wyposażenie firmy pozwala na wykonanie precyzyjnych detali, dzięki zastosowaniu oprawek termokurczliwych, mocowaniu detali w imadłach typu „grip” oraz oprogramowaniu CAD, na park maszynowy składają się między innymi obrabiarki CNC oraz maszyny konwencjonalne.

Narzędziownia jest rodzinną firmą tworzoną z pasją do obróbki detali z metali.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, informacje znajdą Państwo na stronie firmy https://narzedziownia-charytanowicz.business.site/