Przejdź do treści

Warsaw Industry Week - będzie u nas Marcin Prokop!

WIW

Od 13 do 15 listopada Klaster Obróbki Metali wraz z firmami członkowskimi i partnerami strategicznymi po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Indystry Week w Nadarzynie k. Warszawy. W ubiegłym roku gościliśmy z wykładem Tomasza Kammela. Tym razem naszym gościem będzie Marcin Prokop, a ponadto przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Targi Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 13 - 15 listopada 2019 r.  Wspólne stoisko KOM, firm członkowskich i partnerów strategicznych będzie umiejscowione w hali F.

- Bardzo mnie cieszy, że tegoroczne Warsztaty Menadżera organizowane przez Klaster Obróbki Metali, w ramach Warsaw Industry Week, zostaną wsparte pracą ekspertów z najwyższej półki. W dyskusji o przyszłości klastrów w Polsce prezentacje przygotowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, które będzie reprezentowała pani doktor Marta Mackiewicz. Dodatkowo planujemy prezentację dr. Mariusza Citkowskiego z Uniwersytetu w Białymstoku, który przygotowuje badania analityczne w zakresie klasteringu na zlecenie MPIT - mówi Sebastian Rynkiewicz, prezes i koordynator Klastra Obróbki Metali. - Na pewno niezapomnianym przeżyciem będzie prezentacja Marcina Prokopa, który w fascynujący sposób opowie o zmianach, z którymi trzeba się zmierzyć wobec rozwoju technologii. Serdecznie zapraszamy na wszystkie wydarzenia.

Oto szczegółowy plan:

Hala E sala nr 1

Warsztat Menadżera

13 listopada, środa, 13.00

Warsztat Menadżera Klastra Obróbki Metali: "Jak sprzedawać do Azji? Okiem praktyka".

Prelegenci:  Senaka Rajapakse  (Ambassador at Large United Nations Human Right Council; Sri Lanka) oraz Hubert Drabik (Asean/Arf Business Council Poland)

Warsztat Menadżera

14 listopada, czwartek, 11.00

Warsztat Menadżera Klastra Obróbki Metali: "Nowy budżet Unii Europejskiej. Wyzwania przed polityką klastrową i rozwojem przemysłu".

Prelegenci: Marta Mackiewicz (Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii), Mariusz Citkowski (ekspert ds. klasteringu, Uniwersytet w Białymstoku), Sebastian Rynkiewicz (Koordynator Klastra Obróbki Metali)

Hala E sala 3

Warsztat menadżera

14 listopada, czwartek, 13.00

Warsztat Menadżera Klastra Obróbki Metali: "Czas zmian. Jak je oswoić i jak z nich skorzystać?".

Prelegent: Marcin Prokop