Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Walne Zgromadzenie Członków KOM – luty 2022

Walne Zgromadzenie KOM
Walne Zgromadzenie KOM

Walne Zgromadzenie Członków KOM to cykliczne spotkania przedstawicieli firm członkowskich, które odbywa się co pół roku. Ostatnie spotkanie miało miejsce w dniach 9-10 września 2021 r. Czas na kolejne, pierwsze w tym roku, Walne Zgromadzenie Członków Klastra.

W związku z sytuacja pandemiczną spotkanie będzie miało formę hybrydową. Stacjonarnie spotkamy się w Hotelu Leśnym w BiałymstokuRozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 9.00.

W tym roku to też dobry czas na zacieśnienie relacji, wymiany doświadczeń i spotkań biznesowych, co w ostatnim czasie zostało znacznie ograniczone przez pandemię.

Nie zabraknie również przestrzeni na poznanie nowych firm, które od września 2021 roku dołączyły do Klastra. W prezentacji nowych firm wystąpią przedstawiciele następujących przedsiębiorstw:

- 4E Sebastian Jakubecki,

- PLMEXPERT Sp. z o.o.,

- Punkt Drukarnia Cyfrowa Ewa Matwiejuk,

- One Energy Sp. z o.o.,

- GIM Sp. z o.o.,

- P.P.H.U INTER-TECH Piotr Jankowski.

Udział jednego przedstawiciela firmy w Zgromadzeniu Walnym w formie stacjonarnej jest bezpłatny, udział kolejnych osób jest dodatkowo płatny. Zachęcamy do wzięcia udziału w formie stacjonarnej, wydarzenie w formie spotkania online odbędzie się przy zastosowaniu platformy Zoom.

 

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela:

Tomasz Kuczyński: tel.  +48 790 110 072  t.kuczyński@metalklaster.pl

Agenda spotkania dostępna pod linkiem: AGENDA - WALNE ZGROMADZENIE

 

Do zobaczenia!