Przejdź do treści

Przedsiębiorcy żywo zainteresowani pozyskiwaniem pieniędzy na rozwój

Śniadanie z Funduszami

8 listopada odbyła się kolejna edycja organizowanego przez Klaster Obróbki Metali "Śniadania z Funduszami". Zainteresowanie przerosło oczekiwania. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm członkowskich KOM, jak i inni podlascy przedsiębiorcy, którzy mogli dowiedzieć się o możliwościach pozyskiwania pieniędzy na rozwój. Atmosfera sprzyjała też nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji i wymianie doświadczeń.

"Śniadanie z Funduszami" odbyło się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprezentowała ofertę dotyczącą instrumentów finansowych. Główny nacisk został położony na pożyczki udzielane ze środków unijnych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, jak pożyczka na inwestycje rozwojowe oraz pożyczka termomodernizacyjna.

Wystąpili również przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, objaśniając szczegóły konkursów dotyczących dotacji do końca 2019 i na początku 2020 roku, jak też Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych tego typu wydarzeniach.