Przejdź do treści

Przed nami kolejna edycja Warsaw Industry Week

WIW

Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. Tegoroczną edycję zaplanowano na 13 - 15 listopada. W wydarzeniu tym oczywiscie weźmie udział Klaster Obróbki Metali, wraz z firmami członkowskimi.

Targi WIW organizowane są od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwalają poznać nowości i rozwiązania ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu rozwijających się w Polsce. Wystawa jest miejscem biznesowych spotkań w branży maszynowej, obróbki metali, automatyzacji, robotyzacji i wielu innych.

W tym roku po raz kolejny będzie można zobaczyć prezentację KOM i firm członkowskich.

Tak w 2018 imprezę podsumował Janusz Poulakowski, dyrektor biura Klastra Obróbki Metali:

- Bez wątpienia w grupie siła, chociażby taka, że trudno nas było nie zauważyć na wystawie. To uwiarygadnia nas w oczach klientów, budzi zainteresowanie innych firm przystąpieniem w poczet członków KOM, których z roku na rok mamy więcej. Włączają się oni w działania klastra, są widoczni w działaniach zewnętrznych i w kooperacji wewnętrznej. Oferta firm klastra staje się coraz bardziej kompleksowa i konkurencyjna. "Praktyczni w każdym" calu to nie tylko slogan na naszych materiałach reklamowych, ale styl i model działania - tłumaczył.

W związku ze zbliżającymi się targami edycja 2019, przygotowana została oferta dedykowana dla członków KOM. Nasi klastrowicze mają możliwość wspólnego zaprezentowania się podczas tej wystawy. Oferujemy gotowe stoisko targowe, w dobrej lokalizacji przy głównym ciągu komunikacyjnym, z zabudową "pod klucz", wstęp na galę "Wieczór Wystawcy". Po szczegóły zapraszamy do kontaktu: k.marianska@metalklaster.pl, r.martyniuk@metalklaster.pl