Przejdź do treści

Pracownicy biura KOM odwiedzili firmę EDBAK Sp. z o.o.

EDBAK
KOM

EDBAK jest wiodącym producentem systemów mocowań do ekranów LED/LCD oraz projektorów na rynku polskim oraz znaną marką na rynku europejskim. W ofercie posiada również wózki wideokonferencyjne, stojaki, wielomonitorowe ściany wideo, uchwyty ścienne i biurkowe, uchwyty do projektorów, infokioski oraz rozwiązania dla branży retail.

Działalność firmy jest obecna również w produkcji podzespołów metalowych dla różnych gałęzi przemysłu: branży maszynowej, transportowej, metalowej. Na zlecenie klientów produkuje kompletne wyroby spawane i obrabiane, świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach, rur i profili, wykrawania laserowego, obróbki skrawaniem na maszynach CNC, obróbki powierzchni, montażu.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy, własny dział projektowo-konstrukcyjny oraz laboratorium badawcze. Wyspecjalizowania kadra inżynieryjna i produkcyjna zapewnia wysoką jakość na wszystkich etapach procesu produkcyjnego od profesjonalnego planowania po dostarczenie produktu końcowego.

To co przede wszystkim doceniają klienci firmy to jakość produktów, innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście do realizowanych projektów. Bardzo ważną częścią działalności firmy jest również produkcja indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb danego użytkownika.

Celem spotkania było zacieśnienie współpracy z KOM, ustalenia dotyczące współpracy kooperacyjnej oraz badanie aktualnych potrzeb firmy. Podczas wizyty pracownicy biura KOM zostali oprowadzeni po halach zakładu, zapoznali się z parkiem technologicznym oraz specyfiką procesów produkcji przedsiębiorstwa. Firma posiada zróżnicowany park maszynowy oraz zautomatyzowane procesy produkcyjne co gwarantuje kompleksowe wykonanie najwyższej jakości produktów.

Dziękujemy, że mogliśmy spotkać się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie przedsiębiorstwa: www.edbak.com