Przejdź do treści

Jak podnosić jakość kształcenia zawodowego? Zapraszamy na spotkania online z zagranicznymi gośćmi

AttTrak

Wymiana doświadczeń i podejmowanie współpracy na rzecz podnoszenia jakości szkolnictwa zawodowego - to cel projektu pod nazwą AttTrak, który realizujemy w międzynarodowym gronie. W najbliższych dniach będziemy gościć ekspertów z zagranicy i wspólnie diagnozować potrzeby oraz szukać sposobów ich rozwiązania. Każdy zainteresowany może wziąć udział i śledzić dyskusję przez internet. AGENDA i link do logowania - pod artykułem.

Zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów, które odbędą się w dniach 19 -23 października 2020 r. Z powodu sytuacji epidemicznej i wprowadzenia nowych obostrzeń, przewidzieliśmy formułę online.

Do uczestnictwa zachęcamy: nauczycieli, kierowników placówek edukacyjnych, wykładowców, uczelnie wyższe, służby zatrudnienia, instytucje okołobiznesowe, przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, specjalistów HR, studentów i uczniów.

AttTrak

W rozmowach wezmą udział nasi partnerzy z Hiszpanii, Włoch, Niemiec i Litwy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Tomaszem Kuczyńskim: t.kuczynski@metalklaster.pl, tel. 883 149 100.

Pełna agenda z tematyką poszczególnych warsztatów oraz bezpośrednimi linkami do relacji online za pośrednictwem komunikatora Zoom, znajduje się poniżej.

Załącznik Rozmiar
AttRak - agenda 809.57 KB