Przejdź do treści

Internacjonalizacja. Czy warto?

Konferencja

Politechnika Białostocka, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają na konferencję pt. "Internacjonalizacja. Czy warto?, która odbędzie się 10 marca 2021 r. w godz. 9.00-12.00. Jednym z gości będzie Janusz Poulakowski, który wygłosi prezentację na temat udziału Klastra Obróbki Metali w usłudze TIBS i weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym perspektyw internacjonalizacji.

Celem konferencji jest prezentacja osiągnięć podsumowujących realizację trwającego 3,5 roku projektu GoSmart BSR, którego liderem jest Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane główne rezultaty projektu, doświadczenia praktyczne internacjonalizacji z Podlasia oraz regionów partnerskich z Łotwy, Litwy i Niemiec, zarówno z perspektywy międzynarodowych brokerów innowacji, jak i przedstawicieli podlaskich przedsiębiorstw. Przewidziany jest również panel dyskusyjny z udziałem ekspertów, którego tematem będą perspektywy internacjonalizacji w regionie Podlasia.

Jednym z rezultatów projektu jest Transnarodowy Systemu Brokerów Innowacji (TIBS), w ramach którego pomoc w internacjonalizacji swojej działalności uzyskało wiele przedsiębiorstw, czego wynikiem są nawiązane umowy współpracy.

Z usługi TIBS skorzystał również Klaster Obróbki Metali, o czym podczas konferencji opowie Janusz Poulakowski, dyrektor operacyjny KOM.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://forms.gle/3HPpXrtzgdUWqFWE8

Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 marca 2021 r. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do aplikacji umożliwiającej udział w wydarzeniu.

Konferencja będzie transmitowana na żywo przez telewizję Platon.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://fb.me/e/cQwC7QzUd

Projekt GoSmart BSR jest realizowany w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiegow partnerstwie ośmiu instytucji z siedmiu krajów - Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Niemiec i Danii.

Załącznik Rozmiar
Program 234.67 KB