Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Evoluma Klaster Przemysłowy na Warsaw Industry Week 2023

Evoluma Klaster Przemysłowy na Warsaw Industry Week 2023

Warsaw Industry Week, czyli Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w Ptak Warsaw Expo, to coroczne wydarzenie cieszące się coraz większym powodzeniem. W dniach od 24 do 26 października 2023 roku miała miejsce ósma edycja tego prestiżowego spotkania branży przemysłowej. Jednak tegoroczne wydarzenie było niezwykłe, ponieważ to właśnie na tych targach po raz pierwszy Evoluma Klaster Przemysłowy pokazał się w nowej odsłonie. Targi te, stały się idealną okazją do zaprezentowania efektów rebrandingu Klastra.

 

Targi Warsaw Industry Week to wydarzenie, które w ciągu lat zyskało uznanie i popularność wśród przedsiębiorców oraz specjalistów przemysłowych. Trzy dni trwania targów to nie tylko okazja do zaprezentowania nowości, ale przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Podczas tegorocznej edycji wspólnie wystawiło się z nami osiem firm klastrowych: NOTA Zakład Mechaniki Precyzyjnej Stanisław Szymczyk, D-TECH Sp. z o.o., Grupa MARAT Sp. z o.o., Punkt Drukarnia Cyfrowa Ewa Matwiejuk, Malow Sp. z o.o., Hart-Tech Sp. z o.o., Sulichrec Sp. z o.o. oraz Respect Energy. Dzięki wsparciu projektu „GLOBAL KOM - Internacjonalizacja Klastra Obróbki Metali”, kilka innych klastrowiczów miało również swoje indywidualne stoiska, w tym Technology Applied Sp. z o.o., Jazon Sp. z o.o. oraz Szatkowski Technological Group Sp. z o.o.

Stoisko Evoluma Klaster Przemysłowy na Warsaw Industry Week wyróżniało się elegancką bielą i energetycznym pomarańczem, które stały się charakterystycznymi barwami Klastra. Tym samym od pierwszych chwil przyciągnęło uwagę odwiedzających, nadając im wgląd w nową tożsamość marki.

Evoluma Klaster Przemysłowy miał przyjemność pełnić rolę oficjalnego partnera targów Warsaw Industry Week 2023. Spotkanie rozpoczęło się konferencją zatytułowaną "Instrumenty Przemysłu 4.0", na której Sebastian Rynkiewicz, Prezes Zarządu Evoluma Klaster Przemysłowy, oficjalnie przywitał uczestników i opowiedział o nowym brandzie Klastra.

Stoisko Evoluma Klaster Przemysłowy i firm współwystawiających cieszyło się ogromną popularnością. Uczestnicy podzielili się swoimi wrażeniami:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Klastrem, ponieważ możemy pokazać się szerszemu gronu klientów. Jeżeli chodzi o same targi, uważam, że z roku na rok jest coraz wyższy poziom i większa frekwencja. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym, jak dużym zainteresowaniem w tym roku cieszyło się nasze stoisko" – swoje zadowolenie wyraził Karol Marcińczyk z firmy Malow.

Magdalena Gibulska z Sulichrec dodała: "Dzięki Wam dostaliśmy szansę, żeby pokazać się na targach Warsaw Industry Week. Sami zapewne nie zainteresowalibyśmy się tym, ale przekonał nas telefon Sylwii (przyp. red. Sylwia Król, Specjalista ds. Relacji Biznesowych Evoluma Klaster Przemysłowy), która w bardzo ciekawy sposób przedstawiła ofertę wspólwystawiennictwa na targach. To był główny czynnik, dla którego się zdecydowaliśmy i uważam, że był to strzał w dziesiątkę! Już wiemy, że po targach czeka nas naprawdę dużo pracy".

"To właśnie dzięki Wam mamy możliwość wziąć udział w Targach WIW. To pierwszy raz, kiedy mieliśmy okazję wystawić się na Waszym stoisku i jadąc tutaj, byliśmy pełni obaw, jak to będzie wyglądać i czy osiągniemy zaplanowane efekty. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że jak najbardziej efekt został osiągnięty. Jestem pod wrażeniem. Ogromne zainteresowanie, mnóstwo kontaktów, co jednoznacznie wskazuje na to, że decyzja odnośnie pojawienia się tutaj była jak najbardziej trafna. Życzę nam, aby taka współpraca, jak podczas tych targów z Wami, występowała na każdej płaszczyźnie. Już głośno to mówimy, że z pewnością pojawimy się na Waszym stanowisku również za rok" – podsumował Jacek Godziek, Development Manager Grupa MARAT.

Współpraca podczas targów działała w obie strony. Klastrowicze również polecali nas swoim klientom:

"Dzisiaj namówiłam kilku klientów do rozmowy z przedstawicielami Klastra, po tym jak opowiedziałam, jak wygląda współpraca z Wami. Profesjonalne wsparcie, nieoceniona pomoc – to tylko niektóre z plusów bycia Członkiem Klastra. Mam nadzieję, że dzięki temu, Wy także zdobędziecie kilku nowych klientów – powiedziała Ewa Matwiejuk, Właścicielka Punkt Drukarnia Cyfrowa".

Sukces tego wydarzenia nie byłby możliwy bez starannej pracy organizatorów targów oraz zaangażowania pracowników Ptak Expo. Evoluma Klaster Przemysłowy dziękuje również swoim klastrowym firmom za udział w Warsaw Industry Week 2023.

Wydarzenie wyróżniało się owocnymi kontaktami biznesowymi oraz wspólnym zaangażowaniem. Z rokiem zbliżającym się ku końcowi, wydaje się, że przyszłość klastrowej wspólnoty przemysłowej obiecuje jeszcze większe sukcesy.

Targi zostały uwiecznione na zdjęciach, które pozwalają prześledzić pełen energii klimat i interakcje, jakie miały miejsce podczas wydarzenia. Zobaczcie sami!