Przejdź do treści

Do końca roku instalacja autogaz STAG w ratach 0%

AC SA
Fot. AC

Czas pomyśleć o oszczędnościach. Trwa promocja 10 rat 0%, która umożliwia montaż nowoczesnego systemu STAG w sposób nieodczuwalny dla kieszeni.

Tankowanie paliwa tańszego o ponad połowę to kusząca perspektywa dla każdego, kto używa samochodu do codziennego poruszania się po mieście. Jednakże montaż instalacji autogaz w aucie pozwala cieszyć się oszczędnościami dopiero w momencie, kiedy wygospodarujemy kwotę w wysokości ok. 2500-3000 zł. Może to stanowić znaczne nadwyrężenie domowego budżetu.

AC S.A. (firma członkowska KOM), producent systemów gazowych STAG, wyszła naprzeciw oczekiwaniom i już w listopadzie uruchomiła raty 10 razy 0% dostępne w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG.

Montaż na raty nie oznacza żadnych kompromisów pod względem użytkowym. Ma natomiast tę wielką zaletę, że inwestycja spłaca się właściwie sama. Pieniądze zaoszczędzone na niższych rachunkach za tankowanie można przeznaczyć na spłatę comiesięcznych zobowiązań.

Dobra instalacja LPG to gwarancja bezawaryjności, ale również znaczny jednorazowy wydatek. Jesteśmy świadomi tego, że wiele osób niechętnie pozwoli sobie na takie koszty podczas jednej wizyty w warsztacie, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji na zakup oraz montaż instalacji w systemie 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych kosztów. Mamy nadzieję, że w ten sposób ułatwimy podjęcie decyzji wielu osobom, które do tej pory zwlekały z montażem systemu LPG - zachęca Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej sieci AS STAG firmy AC S.A.

Promocja obowiązuje do końca 2019 r. w Autoryzowanych Serwisach STAG w całej Polsce.