Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

SAT Surfaces Advanced  Technology
SAT Surfaces Advanced Technology sp. z o.o.
05-820 Piastów, ul. Warszawska 49/51, Budynek nr 6
+48 609 100 415
sat.biuro@gmail.com
surface-tech.pl
SAT Surfaces Advanced  Technology

O firmie

Surfaces Advanced Technology świadczy usługi dla firm z branży mechanicznej obróbki metali, produkcji maszyn i narzędzi. Działalność skupia się na zastosowaniu i wdrażaniu unikatowych technologii mających na celu podwyższenie trwałości i niezawodności wyrobów. S.A.T kontynuuje ponad trzydziestoletniego doświadczenia naszych pracowników, którzy pracując w przemyśle narzędziowym i metalowym rozwiązywali z powodzeniem wiele problemów, które często są również problemami naszych klientów. Nasza firma kontynuuje tradycje firmy Surface Advance Technology s.c., która działała na polskim i międzynarodowym rynku od 1991 roku. Nasze doświadczenia oparte są na wieloletniej współpracy z największymi firmami na świecie, jak również z małymi spółkami.

Kluczowe produkty

Obróbka cieplna
Obróbka cieplno-chemiczna
Borowanie dyfuzyjne
Natryskiwanie detonacyjne

Procesy

Obróbka cieplna i cieplno chemiczna,
Borowanie dyfuzyjne – Grubość warstwy 100-150 μm, twardość do 2000HV. Warstwa zalecana w wyrobach, pracujących w warunkach intensywnego zużycia przez tarcie, wysokich temperaturach i środowisku korozyjnym.
Natryskiwanie detonacyjne – natryskiwanie proszków węglikowych, tlenkowych, stopów metali na wszelkiego rodzaju podłoża metaliczne. Grubość powłoki od μm do mm. Temp. podłoża do 60°C.Przyczepność najwyższa w porównaniu z innymi technologiami.

SAT Surfaces Advanced  Technology