Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

PLUM Sp. z o.o.
PLUM Sp. z o.o.
16-001 Kleosin, ul. Wspólna 19, Ignatki
+48 85 749 70 00
plum@plum.pl
www.plum.pl
PLUM Sp. z o.o.

O firmie

Firma PLUM projektuje i produkuje urządzenia elektroniczne oraz podzespoły dedykowane branżom przemysłowym. Przeliczniki, sterowniki i rozwiązania IoT firmy tworzone w ramach zespołów projektowych wykorzystywane są przede wszystkim w branży dystrybucji Gazu, Wody i branży HVAC na całym świecie.

Nad jakością zaawansowanej automatyki produkowanej w firmie czuwa rozbudowany Dział Badawczo–Rozwojowy oraz Zespół Laboratoriów obejmujący akredytowane badania kompatybilności elektromagnetycznej oraz wzorcowanie urządzeń.

Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki, PLUM posiada Zintegrowany System Zarządzania, który jest jednym z istotnych elementów przemyślanej strategii działań, mającej na celu zaspokajanie potrzeb Klientów oraz dbałości o zdrowie i środowisko.

Kluczowe produkty

Projektowanie i produkcja nowoczesnej elektroniki przemysłowej dla branży HVAC
Projektowanie i produkcja urządzeń pomiarowych i kontrolnych dla branży Gaz & Woda
Usługi wzorcowania urządzeń w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym AP 074
Usługi Badawcze w Akredytowanym Laboratorium EMC AB 1765

Procesy

Projektowanie i prototypowanie elektroniki przemysłowej. Produkcja urządzeń pomiarowych dla branży gazu i wody oraz sterowników dla branży HVAC. Wzorcowanie przyrządów pomiarowych w zakresie ciśnienia, temperatury, wielkości elektrycznych i wilgotności względnej. Badania kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

PLUM Sp. z o.o.