Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

HONYA EUROPE SP. Z O.O.
HONYA EUROPE SP. Z O.O.
15-399 Białystok, ul. Hurtowa 13
+48 692 034 068
rt@honyapcb.eu
www.honyapcb.eu
HONYA EUROPE SP. Z O.O.

O firmie

Honya Europe Sp. z o.o. od wielu lat tworzy więź partnerską z Honya PCB Technology Co. Ltd, dostarczając wysokiej jakości obwody drukowane do szerokiego grona klientów z Europy. Zajmujemy się produkcją obwodów drukowanych, wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom naszych klientów. Realizujemy projekty obwodów od kilku do kilkunastu warstw z wykorzystaniem różnego rodzaju podłoży. Nasze produkty stosowane są w m.in. w telekomunikacji, branży Automotive, AGD, górnictwie, branży oświetleniowej, diagnostycznej oraz są podstawowym elementem urządzeń elektronicznych.

W swojej ofercie mamy obwody drukowane na podłożu standardowym FR4, aluminiowym, sztywno-giętkie i giętkie. Realizujemy zamówienia na prototypy, mniejsze serie i duże serie produkcyjne. Jesteśmy świadomi, jak ważna w naszej działalności jest elastyczność, konkurencyjność i jakość, aby pomóc klientom osiągać ich cele. Poprzez zrozumienie produktów i wymagań naszych odbiorców dążymy do jak najlepszej współpracy i relacji opartej na zaufaniu i uczciwości.

Logistyka zaopatrzenia jest procesem, w którym jesteśmy najlepsi. Oferujemy współpracę w zakresie:
-magazynowania zamówionych obwodów drukowanych
- odnawiania magazynu w ramach ustalonych warunków
- partycypowania w ryzyku prognozy/zamówienia
- transportu mieszanego Oferujemy magazynowanie zamówionych obwodów drukowanych do 90 dni.

Nasi klienci mają dostęp do systemu online, który umożliwia między innymi szybką i zautomatyzowaną realizację wysyłki z magazynu oraz daje podgląd w czasie rzeczywistym na statusy zamówień otwartych.

Kluczowe produkty

Obwody drukowane PCB

Procesy

Produkcja obwodów drukowanych
Sprzedaż
Magazynowanie
Logistyka
Doradztwo

HONYA EUROPE SP. Z O.O.