Przejdź do treści

ALEX ELECTRO
ALEX ELECTRO
15-688 Białystok, ul. Przędzalniana 8a
+ 48 535 646 496
biuro@alex-electro.com
www.alex-electro.com
ALEX ELECTRO

O firmie

ALEX ELECTRO to dynamicznie rozwijająca się spółka należąca do wiodącego producenta systemów alternatywnego zasilania aut spalinowych.
ALEX ELECTRO zrodziła się z potrzeby sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu na nowoczesne i ekologiczne elementy małej architektury miejskiej związane m.in. z mobilnością elektryczną. Wychodząc naprzeciw trendom e-mobilności, tworzymy rozwiązania i produkty ekologiczne, efektywne i oszczędne, które wtapiają się we współczesną przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej przyjazną mieszkańcom.
ALEX ELECTRO to zespół kreatywnych specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu układów elektronicznych, którzy dysponują bogatym zapleczem technicznym i własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu są w stanie zrealizować każdy projekt związany z branżą e-mobility.

Kluczowe produkty

Ładowarki do pojazdów elektrycznych: przenośne - do tzw. domowego użytku oraz komercyjne, sieciowe stacje ładowania
Mała architektura miejska wykorzystująca OZE: ławki solarne, bikeport'y
Pakiety baterii – tworzone pod konkretne parametry – wymagania klienta
Fotowoltaika: panele solarne, inwertery, sterowniki, kable, uchwyty i mocowania PV

Procesy

Oferowane przez nas produkty z segmentu Smart City są zgodne z odpowiednimi dyrektywami Unii Europejskiej (posiadają znak CE), a wzory przemysłowe, według których zostały wykonane, chronione są patentami. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na fachowe i profesjonalne usługi związane z serwisem i naprawą samochodów napędzanych silnikami elektrycznymi, uruchamiamy pierwszy na Podlasiu serwis pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

ALEX ELECTRO