Targi GasShow 2017 pod znakiem premiery nowatorskiej technologii AC SA

Admin

Targi GasShow 2017 zostały wybrane na premierę nowatorskiej technologii instalacji autogaz stworzonej przez firmę AC SA. Producent innowacyjnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG jest w trakcie uzyskiwania patentu na rozwiązanie stanowiące nowość na skalę światową - instalację gazową z użyciem gazu w fazie ciekłej do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. System STAG 500 DIS, bo o nim mowa, był tematem przewodnim stoiska.

Targi GasShow to największe wydarzenie w branży LPG/CNG/LNG w Europie. Nie mogło zatem zabraknąć na nich lidera rynku autogaz, firmy AC SA, która zaprezentowała innowacyjną technologię zasilania pojazdów.

- Instalacja, którą stworzyliśmy, jest przystosowana do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nasze rozwiązanie, jako pierwsze na świecie do tego typu silników, jest systemem uniwersalnym, łatwym w montażu, przystosowanym do pracy z silnikami tzw. dwuwtryskiwaczowymi - mówi Marcin Trocki, kierownik DSIWT z firmy AC SA, producenta systemów LPG/CNG marki STAG.

Podczas targów GasShow 2017 firma AC SA zaskoczyła nie tylko innowacyjnymi produktami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni aż 120 mkw. Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanym multimedialnym efektom. Inteligentne rozwiązania pozwalały na zapoznanie się ze specyfikacją produktu poprzez jedno dotknięcie oraz poznanie najnowocześniejszych technologii dzięki specjalnie przygotowanym do tego celu samochodom.

Wydarzenie odbyło się w kwietniu 2017 r. w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Stoisko firmy AC SA (E1) było zlokalizowane strategicznie, naprzeciw wejścia do hali.