White Hill nagrodzony Tulipanem Biznesu 2017

Admin

Podczas cotygodniowego śniadania biznesowego, organizowanego przez Towarzystwo Biznesowe Białostockie, należąca do Klastra Obróbki Metali firma White Hill otrzymała nagrodę Tulipan Biznesu 2017.

Wyróżnienie to przyznawane jest za efektywną i realną współpracę z firmami i instytucjami okołobiznesowymi, działającymi na rzecz rozwoju w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Adam Ławicki, prezes White Hill odebrał statuetkę z rąk prezesa Towarzystwa Roberta Tarantowicza i prezesa Fundacji Narodowego Dnia Życia Jacka Sapy.

- Otrzymaliśmy tę nagrodę, ponieważ działamy nie tylko w sensie stricte biznesowym - mówi Adam Ławicki, prezes firmy White Hill. - Udzielamy się społecznie, pomagamy w rozwoju, tworzeniu rozwiązań IT, doradzamy przy fuzjach. Pokazujemy także, gdzie leżą problemy w prowadzonych przedsięwzięciach, doradzamy, w jaki sposób efektywnie prowadzić firmę, co trzeba zmienić w zarządzaniu. Często przychodzą do nas osoby, które mają nowe pomysły i pytają, czy warto wchodzić w dany projekt. Ponieważ mamy spore doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o innowacje i nowe technologie, staramy się podpowiadać, dajemy wskazówki, pokazujemy, gdzie mogą wystąpić problemy i jak im zapobiec. Udzielamy się także charytatywnie, społecznie, wspieramy naszą uczelnię techniczną - Politechnikę Białostocką, jak też funkcjonujące przy niej liceum, pomagamy osobom potrzebującym. Nasza działalność jest bardzo szeroka i to zostało zauważone.

Tulipany Narodowego Dnia Życia wręczane są od ośmiu lat  z okazji Narodowego Dnia Życia. Co roku nagradzani są ludzie, inicjatywy społeczne oraz firmy, których działania mają na celu promowanie wartości i roli rodziny w życiu polskiego społeczeństwa. Nagroda przyznawana jest w kategoriach: przedsiębiorstwo, dzieło kultury, inicjatywa społeczna, samorząd i dziennikarz.