KOM szuka współpracy we Francji

Admin

Przedstawiciel KOM na zaproszenie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu weźmie udział  w corocznych spotkaniach i prezentacjach  regionów Francji, które odbędą  się  16.03.2017 r.. w Paryżu.

Jest to trzecia edycja jednego z ważniejszych wydarzeń, skupiającego  przedstawicieli samorządów z całej Francji, klastrów, izb gospodarczych, agencji prezentujących swój potencjał gospodarczy i propozycje współpracy. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie France Cluster skupiające klastry francuskie.

Po sesji  prezentacji uczestnicy biorą udział w tzw. speed meetings (20 minutowych spotkaniach), które służą wymianie wizytówek i krótkim określeniu obszarów współpracy. Dalsze rozmowy można prowadzić w czasie przerw (kawowych i obiadowych), które mogą posłużyć dobrze rokującym kontaktom.
Rangi wydarzeniu dodaje fakt, iż w spotkaniu udział biorą przedstawiciele  ambasad wielu krajów Europy i świata, także stwarza to możliwości nawiązania jeszcze szerszych kontaktów.

W czasie spotkań KOM będzie prezentował strategiczną koncepcję rozwoju Doliny Rolniczej 4.0, szukając dla jej realizacji partnerów i aliansów na poziomie  europejskim.