Fot. Biuro prasowe Subcontracting
Fot. Biuro prasowe Subcontracting

KOM partnerem Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2017

Admin

Po udanym ubiegłorocznym debiucie, Klaster Obróbki Metalu został partnerem tegorocznych Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które odbywać się będą od 6 do 9 czerwca 2017 roku w Poznaniu. Dzięki temu aliansowi firmy Klastra mogą liczyć na szereg korzyści.

Targi Subcontracting, obchodzące szóstą rocznicę powstania, stały się jednym z największych wydarzeń branży metalowej i maszynowej w Polsce. Ubiegłoroczną ekspozycję odwiedziło 17,5 tysiąca profesjonalistów, a swoje usługi prezentowały m.in. firmy z Bułgarii, Estonii, Litwy, Polski, Niemiec i Portugalii.

KOM został partnerem merytorycznym targów, co przysporzy firmom w nim zrzeszonym szereg korzyści. Poza specjalnymi warunkami udziału w targach, zbiorczej ekspozycji firm Klastra w wyróżniającej się aranżacji i lokalizacji, członkowie Klastra będą mieli możliwość zaprojektowania treści panelu seminariów i warsztatów.

- Z tej okazji przygotowujemy speaker’s corner poświęcony działaniom i procesom związanym z konsolidacją i wzrostem konkurencyjności polskiej branży podwykonawstwa i kooperacji - mówi Janusz Poulakowski, dyrektor Biura KOM. - Klastrowicze będą także mogli wziąć udział w spotkaniach B2B z polskimi i zagranicznymi kooperantami.

Dodatkowo uczestnicy targów mogą wziąć udział w spotkaniach kooperacyjnych. W tym celu należy zarejestrować się tutaj: www.b2match.eu/subcontracting-itm-meetings-2017

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.subcontracting.pl/pl