Ambasadorzy Podlasia w Paryżu

admin

Klaster Obróbki Metali, który otrzymał w tym roku od Zarządu Województwa tytuł Ambasadora Podlaskiej Gospodarki zaprasza do odwiedzenia prezentacji firm członkowskich na targach kooperacji przemysłowej MIDEST Paryż 2016. Tegoroczna ekspozycja klastrowiczów zlokalizowana będzie w pawilonie prezentacji narodowych wraz z silną reprezentacją  Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Paryżu oraz białostockich firm: ChM, Jazon, Promotech i Promotech KM.

MIDEST zaliczane są do największych w Europie targów poświęconych kooperacji przemysłowej, które odbędą się w dniach 6-9 grudnia 2016 roku w Paryżu. Wystawa corocznie gromadzi ponad 700 wystawców  i ok. 40 tysięcy zwiedzających z 80 krajów reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu celem znalezienia przyszłych podwykonawców i utrzymania relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi.

Tematyka targów:

PRZETWÓRSTWO METALI: usługi przemysłowe i wyroby. Podsektory: obróbka (powierzchniowa, termiczna, skrawaniem, chemiczna), odlewnictwo, spawalnictwo, kotlarstwo, uszlachetnianie, formowanie, kucie, cięcie, mocowanie, łączenie, czyszczenie, wykańczanie, półprodukty, elementy złączne, komponenty, chemia przemysłowa.

PRZETWÓRSTWO TWORZYW: plastiku, kauczuku, kompozytów, elektronika, elektrotechnika, automatyka, mikrotechnika, usługi dla przemysłu (inżynieria, projektowanie, badania, jakość, utrzymanie ruchu i inne usługi) 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i wcześniejszego kontaktu w celu umówienia się na spotkanie pod adresem e-mail: biuro@metalklaster.pl lub kontakt telefoniczny 510233607.

Lokalizacja stoiska KOM: Hala 6, Sektor K, stoisko 130

Targi odbywają się w Centrum Wystawienniczym Expo-Nord Villepinte Paryż, Francja.

Wystąpienie klastra na targach wspiera Miasto Białystok i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.