Zaproszenie do udziału we Wschodnich Dniach Kooperacji w Lublinie

admin

W dniach 15-17 listopada 2016 r. odbędzie się premierowa edycja Targów Wschodnie Dni Kooperacji. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko rozumianej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy. Jest to miejsce do budowania relacji biznesowych i odkrywania najnowszych technologii w branży.

Wśród wystawców znajdą się przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu.

Podczas targów zaplanowaliśmy m.in. konferencje tematyczne oraz szkolenia specjalistyczne. Wydarzeniu towarzyszyć będą również  umówione spotkania kooperacyjne ułatwiające nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami.

Bliższe informacje  o imprezie: http://www.kooperacja.targi.lublin.pl/pl/1/home

Serdecznie zapraszamy członków naszego klastra do współtworzenia z nami tego wydarzenia. Dzięki objęciu przez KOM  patronatu branżowego nad imprezą członkowie klastra zainteresowani udziałem w targach mogą skorzystać ze zniżek nam zaoferowanych. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem KOM.