Klaster Obróbki Metali Ambasadorem Podlaskiej Gospodarki

admin

W czasie tegorocznej gali plebiscytu Podlaska Marka 2015 zorganizowanego dnia 25.05.2016 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku specjalne wyróżnienie Ambasadora Podlaskiej Gospodarki otrzymała branża metalowa wraz z Klastrem Obróbki Metali.
Jest to wyróżnienie, które Zarząd Województwa Podlaskiego przyznaje branżom o szczególnym znaczeniu dla promocji i rozwoju województwa podlaskiego.

Nagroda Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Plebiscyt to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało. Każdy może zgłosić swojego kandydata do Nagrody Podlaska Marka.

Laureatów wskazują – niezależnie od siebie – kapituła konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki (wyłaniająca sześciu nagrodzonych) oraz konsumenci, internauci , wybierający jednego zwycięzcę.

Wśród laureatów znalazły się także firmy członkowskie klastra:


- firma AC S.A. z Białegostoku w kategorii produkt użytkowy za „Instalację gazową STAG Diesel”
- firma Malow Sp. z o.o. z Suwałk w kategorii inwestycje za innowacyjną fabrykę mebli metalowych „Malow 4”


Serdecznie gratulujemy wszystkim Ambasadorom - członkom Klastra Obróbki Metali wyróżnienia, jest to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy za współpracę, życzymy dalszych sukcesów i udanego kreowania wizerunku branży w regionie i kraju.