Greenko nowym członkiem KOM

Admin

Firma Greenko Sp. z o.o. została nowym członkiem Klastra Obróbki Metali. Firma zajmuje się szkoleniami zawodowymi i posiada cerytyfikat SUS 2.0, czyli nowy Standard Usług Szkoleniowo - Rozwojowych.

Szkolenia mają zindywidualizowany charakter, a ich zakres dobierany jest na podstawie konsultacji z klientem. Obszary szkoleniowe obsługiwane przez firmę to m.in.: podnoszenie kompetencji kadry menedżerskiej, szkolenia działów HR, szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży oraz szkolenia branżowe i językowe.

Firma organizuje także szkolenia zawodowe z zakresu spawania metodami MIG/MAG/TIG/MMA i jest w trakcie organizacji własnej spawalni. Greenko świadczy także usługi w zakresie doradztwa biznesowego skupionego na planowaniu i wdrażaniu rozwiązań strategicznych i operacyjnych.

Zespół tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa i szkoleń. W ostatnich latach spółka zajmuje się także odnawialnymi źródłami energii i pomaga firmom w pozyskaniu finansowania oraz realizacji instalacji fotowoltaicznych. W niektórych przypadkach ta pomoc radykalnie zmieniła ich funkcjonowanie i usprawniła rentowność przedsięwzięć.