Fot. AC SA
Fot. AC SA

STAG zwraca koszt instalacji autogaz

Admin

Montaż instalacji LPG to duży wydatek? AC SA, firma członkowska Klastra Obróbki Metali, oddaje pieniądze. Aby mieć na to szansę, należy zamontować STAG’a i zgłosić się po zwrot kosztów instalacji. Ruszyła kolejna edycja konkursu „3xSTAG - formuła wygrywania”, cieszącego się ogromną popularnością wśród właścicieli aut.

Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to znaczne oszczędności na paliwie. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym co miesiąc przez ponad rok nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. A to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe.

Warto zauważyć, że konkurs trwa aż 13 miesięcy, do końca 2019 roku, a liczba wszystkich nagrodzonych obejmie ponad 400 osób.

- Inspiracją do stworzenia konkursu w takiej właśnie formie była potrzeba edukacji zarówno warsztatów montujących, jak i kierowców w temacie zalet kompletnej instalacji autogaz. Kompletna, czyli dobrana z elementów od jednego producenta: sterownika, reduktora oraz wtryskiwaczy. Możemy wtedy mieć pewność, że komponenty te będą współpracowały ze sobą optymalnie. Stąd właśnie 3xSTAG w tytule konkursu - mówi Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej sieci AS STAG.

Aby zawalczyć o atrakcyjne wygrane, należy zamontować instalację w jednym z autoryzowanych serwisów STAG. Lista autoryzowanych serwisów dostępna jest pod linkiem: www.ac.com.pl/pl-klienci-wyszukiwarka

Następnie trzeba wejść na stronę www.konkurs.stag.pl, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania. W konkursie mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Podczas rejestracji wymagany jest numer homologacji przyznany przez warsztat. Jak go znaleźć? Podpowiadamy: www.konkurs.stag.pl/register

Podsumujmy: 396 nagród dziennych i 13 nagród specjalnych w ciągu 13 miesięcy.

AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG  i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.