Zaproszenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na spotkanie „Wpływ eksportu na rozwój regionu”

admin

W imieniu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i partnera wydarzenia – Podlaskiego Forum Gospodarczego – serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w trzecim z cyklu spotkań Business to Business, pt. „Wpływ eksportu na rozwój regionu”, które odbędzie się 20 czerwca 2015 r. w Operze Podlaskiej.

Wydarzenie to ma charakter targów połączonych ze spotkaniami biznesowymi, co pozwoli uczestnikom na rozmowy i wymianę doświadczeń, a wystawcom w interaktywny sposób na prezentowanie i promowanie swojej ofertę.


Idea organizacji przedsięwzięcia jest stosunkowo prosta. Chodzi o stworzenie takiego miejsca, w którym przedsiębiorcy lokalni, jak również z terenów z poza naszego województwa czy tych objętych Strefą , mogliby wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety stoisk wystawienniczych w promocyjnych cenach: Premium, Premium Plus, w zależności od zapotrzebowania Państwa firmy na powierzchnię, wyposażenie stoiska czy chęć przeprowadzenia prezentacji.


Możliwe są również szersze formy uczestnictwa , polegające na Sponsoringu wydarzenia (pakiety: Sponsor Złoty, Platynowy). Zawartość i ceny pakietów jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb Partnera, tak by mógł on osiągnąć zamierzone cele biznesowe w ramach założonego budżetu.

W załączeniu przesyłam:
• Prezentację z informacja o wydarzeniu i ofertą udziału
• Plan targów z rozmieszczeniem stoisk

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Pozdrawiam
Robert Żyliński,
Prezes Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

 

Prezentacja z ofertą udziału