Fot. SaMASZ
Fot. SaMASZ

Maszyny SaMASZ na Agro Show

Admin

W dniach 20-23 września 2018 na lotnisku Bednary SaMASZ prezentował swoje maszyny podczas XX Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show.

Podczas targów odbyły się spotkania z firmami dilerskimi, między innymi w specjalnie przygotowanej przez organizatora strefie VIP. W sobotę prezes SaMASZ inż. Antoni Stolarski wziął udział w Agro Debacie z udziałem mediów na temat rozwoju polskiego rolnictwa w perspektywie ostatnich 20 lat. 

Targi przebiegały w atmosferze rozmów z klientami, dostawcami, mediami.

Na stoisku SaMASZ zaprezentował zarówno flagowe maszyny zielonkowe i komunalne, jak i nowości na sezon 2018/2019. Nowe produkty powstały z myślą o właścicielach małych gospodarstw do 50 ha. Samba 280 F jest kolejną maszyną, tym razem czołową pchaną, wyposażoną w listwę tnącą własnej konstrukcji - LiteCUT, przetestowaną na rynkach całego świata. Natomiast nowy model zgrabiarki 1-karuzelowej Z- 350 Slim to ekonomiczna wersja popularnego modelu Z-350 wyposażona w 9-ramienną przekładnię karuzelową, zapewniającą dokładne zgrabianie i wysoką jakość pokosu. Propozycją skierowaną do dużych gospodarstw jest przetrząsacz P8-890 o szerokości roboczej 8,9 m, który podobnie jak pozostałe modele SaMASZ, pozwala uzyskać wysoką czystość paszy.

SaMASZ wystąpił ze wsparciem z projektu 2.3.3. na internacjonalizację.

Galeria zdjęć: http://www.samasz.pl/news/2018/agro-show-2018