Fot. mat. pras.
Fot. mat. pras.

Metal-Fach zaprezentował się na Agro Show w Bednarach

Piotr Walczak

W tym roku Agro Show - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza w Bednarach obchodziła swoje 20-lecie. Targi rozpoczęły się 20 września i trwały kolejne cztery dni. Jak co roku na gigantycznej powierzchni - przeszło 120 ha - swoje maszyny i produkty rolnicze zaprezentowało aż 800 wystawców. Wśród tak zacnego grona nie mogło zabraknąć sokólskiego przedsiębiorstwa Metal-Fach, członka Klastra Obróbki Metali, które pochwaliło się swoim najlepszym sprzętem.

Bednary, położone zaledwie 25 kilometrów od Poznania to miejscowość, gdzie Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje największe rolnicze, plenerowe targi zarówno w Polsce, jak i w Europie. W ich trakcie rolnicy mają możliwość poznania kompleksowej oferty wszystkich przydatnych im usług.

Jest to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Oprócz polskich maszyn, prezentowane były również urządzenia zagraniczne, które pokazali przedstawiciele aż stu firm i przedsiębiorstw.

Odbyły się spektakularne pokazy maszyn rolniczych. W tym roku po raz pierwszy były one przeprowadzone w nowej formule. Na polu pokazowym zostały zaprezentowane maszyny do uproszczonej uprawy roli i siewu. Prezentowane były również rozsiewacze nawozów mineralnych oraz ciągniki i kombajny.

- Bardzo cieszy nas fakt, że kolejny raz możemy prezentować nasz asortyment na tak prestiżowej imprezie. Od wielu lat ciężko pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty i wprowadzaniem do niej tylko takich produktów i maszyn, które są gwarancją efektywnej, wydajnej i co najważniejsze oszczędnej pracy w gospodarstwach zarówno w Polsce jak i na granicą - powiedziała tuż przed rozpoczęciem targów Joanna Jatkowska, kierownik marketingu firmy Metal-Fach.

Na targach w Bednarach Metal-Fach pochwalił się między innymi agregatami uprawowymi, rozrzutnikami, w tym nowym 18-tonowym  N277 Cerberus oraz N276 Falcon z wygodnym obniżonym załadunkiem specjalnie dostosowanym do potrzeb rolników. Nowością była możliwość umówienia się na testy przed zakupem. Oprócz możliwości oglądania urządzeń, klienci mieli szansę na profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru maszyn i akcesoriów.