Powstał największy serwis autogaz w Białymstoku

Piotr Walczak

Firma AC SA, największy producent instalacji autogaz, członek Klastra Obróbki Metali, otworzyła nowoczesny firmowy warsztat w Białymstoku. Przyjmuje on pierwszych klientów w nowej lokalizacji przy ul. Handlowej 6F już od wtorku, 3 lipca.

Ekspercki montaż systemów autogaz marki STAG to kwestia, do której firma przykłada szczególną wagę. Do tej pory usługa była realizowana w dwóch mniejszych warsztatach serwisowych. Rosnące zainteresowanie profesjonalnym montażem zachęciło firmę do szukania nowych możliwości. Postawiono na nowoczesność i kompleksowy wachlarz usług.

Zrezygnowano z dwóch warsztatów na rzecz jednego, którego głównym atutem jest doskonała lokalizacja i duża powierzchnia pozwalająca na sprawną obsługę klientów. Aż 10 stanowisk serwisowo-montażowych, wykwalifikowany zespół pracowników oraz wieloletnie doświadczenie zapewni usługę na najwyższym poziomie.

Nowy warsztat jest w stanie również zaspokoić potrzeby mechaniczne nawet najbardziej wymagających samochodów, co gwarantuje autoryzacja usług mechanicznych przez sieć serwisową BOSCH.

- Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty i możliwości Serwisu do oczekiwań klientów. Obecnie skupiliśmy się na powiększeniu warsztatu firmowego oraz zmianie jego lokalizacji, aby usprawnić jego pracę i zwiększyć możliwości - mówi Grzegorz Krzysiak, Kierownik Serwisu Firmowego STAG.