Metalklaster CUP zbliża się wielkimi krokami

Piotr Walczak

Druga edycja turnieju futsalu jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie wśród firm członkowskich Klastra Obróbki Metali. Już w listopadzie 2017 roku, po  rozgrywkach, które odbyły się z okazji 10-lecia KOM, Sebastian Rynkiewicz mówił, iż jest szansa, że turniej piłkarski na stałe wpisze się w kalendarz imprez cyklicznych w ramach Klastra.

- To, co bardzo cieszy, to że firmy na co dzień konkurujące ze sobą, mogą się spotkać, być wspólnie aktywnymi fizycznie, bawić się - podkreślał Sebastian Rynkiewicz. - Stroje firmowe drużyn pokazują, że w przedsiębiorstwach dba się o aspekt kultury fizycznej, wypoczynku, integracji wewnętrznej.

Wtedy zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku, pokonując w finale przedstawicieli firmy ALEX. Trzecie miejsce zajął Promotech, a poza podium znalazł się team z ChM.

Turniej Piłkarski Futsalu o Puchar Klastra Obróbki Metali Metalklaster CUP 2018 odbędzie się 14 kwietnia w haki sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku przy ul. Ks. Suchowolca 26.

Tak jak w roku ubiegłym stawiamy na mnóstwo dobrej zabawy, pozytywną energię i promowanie zdrowej konkurencji.

Sponsorem turnieju jest firma Technology Applied sp. z o.o. Partnerem i sponsorem nagród jest firma RYCAR Sp. z o.o. Sp. K. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, portal informacyjny Dzień Dobry Białystok oraz Kurier Poranny.

Informacji udzielają i przyjmują zgłoszenia (termin: do 5 kwietnia): Przemysław Sarosiek: p.sarosiek@metalklaster.pl; Katarzyna Hantke: k.hantke@metalklaster.pl

PLAKAT ZAPOWIADAJĄCY TURNIEJ

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA