Katalog i film o członkach Klastra Obróbki Metali

Admin

Prezentujemy Państwu wersję elektroniczną „Katalogu firm i partnerów strategicznych Klastra Obróbki Metali”.

Pierwsza część publikacji prezentuje działalność KOM, cele i wartości stowarzyszenia oraz korzyści z członkostwa, a także przedstawia specjalizacje i ofertę firm. Podsumowaliśmy także 10-lecie działalności KOM, przypominając najważniejsze momenty w naszej historii.

Część druga wydawnictwa prezentuje poszczególne firmy członkowskie w kolejności alfabetycznej. Ich prezentacja składa się z informacji ogólnej o firmie oraz z najważniejszych procesów, produktów i usług. W tej części kontrahenci zainteresowani ofertą przedsiębiorstw znajdą także podstawowe informacje kontaktowe.

Ostatnia część Katalogu poświęcona została działalności 20 partnerów strategicznych, wśród których znajdują się m.in. samorządy, wyższe uczelnie i instytucje okołobiznesowe, które od lat wspierają i współpracują z KOM.

Wydawnictwo przygotowane zostało w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej i jest dostępne w wersji drukowanej w biurze KOM.

Uzupełnieniem i dopełnieniem Katalogu jest kilkuminutowy film przedstawiający główne obszary działalności Klastra Obróbki Metali. Zachęcamy do wykorzystywania obu produktów do celów biznesowych, na targach i spotkaniach z kontrahentami.

Katalog i film są częścią projektu „Wzrost konkurencyjności pogranicza PL/LT poprzez rozwój usług kooperacyjnych i klastrowych”, realizowanego w ramach Współpracy Terytorialnej Interreg Lietuva 2014-2020. Więcej o projekcie

Katalog firm i partnerów strategicznych KOM

 Wideo - Klaster Obróbki Metali: Praktyczni w każdym calu