Rajdowa moc autogazu w trakcie Warsaw Moto Show 2017

Admin

Innowacyjne systemy zasilania pojazdów mocno zaznaczyły swoją obecność na stoisku lidera rynku autogazu, firmy AC SA, w trakcie targów Warsaw Moto Show. Premiery, unikalne samochody, strefy tematyczne oraz setki odwiedzających czynią Targi Warsaw Moto Show jednym z większych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Europie.

Podczas targów Warsaw Moto Show 2017 producent instalacji autogazu marki STAG zaskoczył nie tylko wysokiej klasy produktami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni ponad 700 mkw. Podzielone na strefy, każda dedykowana innej technologii, pozwoliły zainteresowanym na dokładne zapoznanie się z ofertą produktową.

- W trakcie targów Warsaw Moto Show zaprezentowaliśmy ofertę instalacji autogazu marki STAG na przykładzie konkretnych samochodów: od osobowych, przez ciężarowe z silnikami Diesla, po najnowocześniejsze rozwiązania flotowe. Przybliżyliśmy fakt, że instalacja autogazu składająca się z markowych komponentów, najlepiej od jednego producenta, zamontowana w profesjonalnym warsztacie, doskonale funkcjonuje i sprawdzi się niemalże w każdym pojeździe - podsumował Marcin Dziewiątkowski, zastępca kierownika Działu Wsparcia Technicznego i Rozwoju AC SA.

Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanemu stoisku driftowemu. Drifterzy Kamil Dzierbicki oraz Daniel Duda, zdobywcy wysokich not w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski, prezentowali swoje auta oraz rozdawali autografy na specjalnie do tego celu przygotowanych plakatach. Powszechne zainteresowanie wzbudzał szczególnie samochód Kamila, który jest pierwszym autem z instalacją LPG dostosowaną do warunków driftowych.

Targi były także miejscem prezentacji premierowej wersji sterownika STAG QNext Plus Rally. Stworzony w czerwonej wersji obudowy ma się kojarzyć z rajdowym klimatem pełnym pasji. Stoisko produktowe w strefie motosportu zobowiązało do pokazania drapieżnej strony produktów marki STAG, aby każdy kierowca mógł dodać charakteru swojemu autu.

W strefie STAG zwiedzający mogli również pokusić się o odgadnięcie ile ważą sterowniki wyeksponowane w gablocie konkursowej. Konkurs, w którym nagrodą był zwrot kosztów montażu instalacji autogaz o wartości 2,5 tys. zł, był nie lada atrakcją dla każdego posiadacza samochodu.

Wydarzenie odbyło się w dniach 27 - 29 października w Centrum Wystawienniczym PTAK EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.