KOM patronem branżowym nad Wschodnimi Dniami Kooperacji

Admin

W dniach 14-16 listopada 2017 r. w Targach Lublin odbędą się już po raz drugi Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym, organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.

W ramach Targów Wschodnie Dni Kooperacji swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Wschodnie Dni Kooperacji to doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe, zwłaszcza przedstawiciele branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetycznej.

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl

W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS - jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego.

Zakres tematyczny

* Obróbka metali:
- obróbka skrawaniem,
- obróbka ścierna,
- obróbka elektroerozyjna,
- cięcie,
- obróbka powierzchniowa,
- przeróbka plastyczna i kształtowanie blach,
- kształtowanie brył,
- łączenie,
- odlewnictwo i tłoczenie,
- usługi projektowo-produkcyjne,
- produkcja seryjna elementów na indywidualne zamówienie,
- regeneracja, ostrzenie, napawanie i powlekanie narzędzi.

* Obróbka tworzyw sztucznych.

* Produkcja metali oraz metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń.

* Elektrotechnika.

* Usługi dla przemysłu:
- badania, projektowanie, szkolenia, doradztwo,
- usługi kontroli jakości,
- opracowywanie, wykonanie  i wdrażanie systemów sterowania i urządzeń automatyki,
- usługi pomiarowo-kontrolne,
- remonty i modernizacje.